Do każdego zamówienia powyżej $120 gratis! więcej...

Reklamacje i zwroty
 
Zwroty
 
Kupującemu przysługuje prawo odstepienia od umowy bez podania przyczyny poprzez osobiste odesłanie produktu do 10 dni od wydania towaru.
Wprzypadku odstapienia od umowy zwrot sprzedanego towaru następuje na koszt Kupującego.
Po otrzymaniu towaru nastapi zwrot zapłaty po potrąceniu kosztów.
Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był uzywany ani niezostał w żaden sposób zniszczony.

Jeżeli nie jesteści Państwo usatysfakcjonowani z otrzymanej przesyłki zawsze macie możliwość zwrotu zakupionego w naszym sklepie towaru , bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
 
Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli spełnisz poniższe warunki:
 
•produkt nie był używany, rozpakowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
•produkt zwracany jest w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym, jeśli takie posiadał,
•do zwracanego produktu dołączona jest faktura.
 W przypadku odstąpienia od umowy, otrzymujesz cenę uiszczoną tytułem nabycia towaru, po pomniejszeniu jej o koszty wykonania przelewu. Nie możesz żądać zwrotu kosztów dostawy i odesłania towaru. Zwrot nastąpi do 14 dni roboczych.
W przypadku, gdy zwrócisz nam produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odesłać go na Twój koszt. Nie przyjmujemy również przesyłek wysłanych na nasz koszt i za pobraniem!. Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania kolejnych zamówień od Kupującego, jeśli Kupujący odstępuje od umowy bez podania uzasadnionej przyczyny.
 
Reklamacje

Kupujacy powinien skontaktować się ze sklepem w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.
Sklep internetowy nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem.
W przypadku uzasadnionej reklamacji towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny ,sklep zwróci rownowartość ceny lub zaproponuje inny produkt.
Koszty zwiazane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep internetowy zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
Wszystkie reklamowane produkty prosimy odsyłać z adnotacją ,,reklamacja " i opisem przyczyn reklamacji.
Większość kosmetyków znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego jest dostępna natychmiast, dlatego zamówione produkty wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub dnia następnego (w zależności od godziny złożenia i potwierdzenia zamówienia oraz ewentualnie potwierdzenia płatności).
 W przypadku towarów, których nie posiadamy w magazynie czas kompletowania zamówienia może wydłużyć się do 7 dni roboczych. W sytuacji, gdy czas realizacji może się wydłużyć ponad 7 dni niezwłocznie o tym fakcie Państwa poinformujemy.
 
Reklamacje uszkodzonego produktu mogą być zgłaszane w terminie do 7 dni od chwili odbioru przesyłki. Spisany protokół należy przesłać na adres naszego sklepu wraz z dowodem zakupu. Wymiana produktu na nowy jest możliwa tylko w przypadku spełnienia powyższych warunków. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez nasz sklep produktu będącego przedmiotem reklamacji.
 
Chcemy zapewnić Tobie, jako Kupującemu maksimum korzyści z zakupów w naszym sklepie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia.
 
Akceptujemy płatności za pobraniem przy dostawie gratis.
Zapłaty dokonujesz u pracownika nasze firmy, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty nie wyda Ci zamówionej przesyłki.
Powyższe rozwiązanie proponowane jest dla Klijentów mieszkających wyłącznie w niektórych tylko dzielnicach N.Y.C i tylko wtedy jeśli kwota zamówionego w naszym sklepie towaru przekroczy $80.00. – tylko wtedy otrzymasz przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres GRATIS!
W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, należy pamiętać, że takoweż rozpatrywane i rozwożone są jedynie w dni robocze od Poniedziałku do Piątku, i obejmują następujące Zip Code regiony (11101, 11205, 11206, 11211, 11221, 11222, 11378, 11379, 11385).

Koszty  zw. 2 dost. produktow
USPS
mala -  $5.20
srednia - $10.95
duza - $14.95
UPS
mala - $8.99
srednia - $14.99
duza - $19.99

Ziolko
735 Manhattan Ave
Brooklyn,  NY 11222
T. 347-448-8226    Reklamacje  i  Zwroyu


Bank i Konto Bankowe – do sekcji zaplata!
Sovereign Bank
000101     231372691      1481076590

 

W sklepie internetowym Uroda polska- Ziolko NY  mozna skladac zamowienia 24godziny/dobe przez caly rok.
Zamówione produkty dostarczane są do klienta za pośrednictwem UPS , USPS.

Kupujacy jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

Okres dostawy wynosi do siedmiu do czternastu dni.

Do czasu dostawy należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez UPS lub USPS.

Każdy klient sklepu przed złożeniem zamówienia zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem sklepu.

Korzystanie ze sklepu oznacza akceptacje niniejszego regulaminu.

Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia.

Zastrzegamy sobie prawo odstapienia od realizacji zamówienia klienta, który nie podał wszystkich wymaganych danych lub dane podane budzą wątpliwości co do ich porawności i autentyczności.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w ofercie,w szczegolności wycofania produktu ze sprzedaży lub zmain cen.W przypadku ewentualnej zmiany poinformujemy o tym Klienta,który zamówienie złożył.W przypadku braku akceptacji naszej ceny na określony produkt nie będzie ono realizowane.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki.

Wszystkie znaki towarowe,nazwy produktow i ich zdjęcia oraz opisy sa wlasnościa ich produktow i zostały użyte tylko w celu informacyjnym.INSERT command denied to user 'dbo358325625'@'74.208.56.238' for table 'ps_page_viewed'

			INSERT INTO `ps_page_viewed` (`id_date_range`,`id_page`,`counter`)
			VALUES (0,6,1)